TV a SAT technologie

V oblasti TV a SAT technologií nabízíme komplexní řešení pro příjem pozemního i satelitního vysílání. Pro individuální i společný příjem nabízíme od dodávek, instalací a proměření kabeláží, anténních systémů, pasivních i aktivních komponentů jako jsou zesilovače, multipřepínače pro hvězdicové i kaskádní rozvody, základnové stanice STA až po koncové technologie, jako jsou například přijímače DVB-T ( Set Top Boxy ) a SAT přijímače, vše nastavované profesionální měřící technikou.

S blížícím se vypnutím pozemního analogového vysílání zajišťujeme výměnu a nastavení technologií pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T.

Nabízíme komponenty firem Alcad, Schwaiger a Grundig Sat System.

Alcad – Společnost ALCAD S.A. patří mezi vedoucí výrobce vysoko-frekvenčních zařízení určených pro přenos televizních a satelitních signálů v Evropě. Společnost má hlavní sídlo má ve Španělsku a v současné době má své zastoupení i v České republice. Neustálý technický rozvoj společně se ziskem certifikátu řízení jakosti ISO 9001 umožnil vstup do jiných oborů s velmi kvalitními výrobky a zajímavým designem.

Schwaiger – Firma Schwaiger je dceřinou společností německé firmy Christian Schwaiger GmbH&Co a na našem trhu působí více než 10 let. Ve vlastní výrobě se specializuje na produkci multipřepínačů a zesilovačů. Jako velkoobchodní distributor je zaměřena na široký sortiment výrobků anténní a satelitní techniky, především pak parabol, antén, přijímačů DVB-T (set-top-boxů).

Grundig Sat System – Firma GSS je nástupcem vývoje, výroby a distribuce firmy Grundig divize satelitních produktů. V současné době produkuje firma GSS téměř výhradně produkty, určené pro rozvody STA a TKR rozvody, jako jsou hlavní stanice určené pro příjem společného televizního signálu a související produkty. Nejnovější výrobky GSS umožňují příjem a distribuci satelitních programů do rozvodů kabelové televize.