Úvod                 Mapa stránek                 Kontakt
Altech Chrudim
Bezpečnostní, požární a kamerové systémy, strukturovaná kabeláž domácí telefony a videotelefony, systémy kontroly vstupu a docházky TV a SAT technologie, garážová vrata, brány, pohony, dálkové ovládání
Altech Chrudim
» EZS
elektrická zabezpečovací signalizace
» EPS
elektrická požární signalizace
» CCTV
průmyslová televize, dohlížecí systémy
» SKV
systémy kontroly vstupu a docházky
» Biometrické přístupové systémy
» Domovní telefony a videotelefony
» Strukturovaná kabeláž
» TV a SAT technologie

Altech Chrudim


Vítejte ve firmě Altech, která Vám nabízí služby v oblasti dodávky služeb týkajících se ochrany majetku a osob, technického zabezpečení objektů proti vloupání, požáru a dalších souvisejících slaboproudých a silnoproudých instalací včetně revizní a poradenské činnosti. Od roku 2014 nabízíme také dodávku a instalaci centrálních vysavačů a kompletní rekonstrukce bytových jader včetně zajištění stavebních a truhlářských prací.

Firma byla založena v roce 2002, ale přesto může nabídnout mnohaleté zkušenosti z oblasti elektronických bezpečnostních systémů  s působností v této oblasti již od roku 1993. Kromě bezpečnostních požárních a monitorovacích aplikací ( kamerové, přístupové a docházkové systémy ) firma nabízí dodávky a instalace systémů TV/SAT, strukturované kabeláže, domovních dorozumívacích zařízení, kompletních elektroinstalací do 1000V a hromosvodů včetně revizí, poradenskou a projekční činnost, dodávku a instalaci centrálních vysavačů. Spokojenost na straně zákazníků je naší největší motivací, proto se snažíme o individuální přístup a snahu o komplexní řešení každé zakázky.

Firma ALTECH se nezabývá zajišťováním živé ostrahy objektů, vymáháním dluhů a službami, které přímo nesouvisí s dodávkami oborů naší činnosti. Firma neposkytuje žádné údaje třetím osobám o realizovaných činnostech v oboru EZS a striktně dodržuje bezpečnostní opatření v souladu se zákonem č.148/98 sbírky, o ochraně utajovaných skutečností.

Sídlo firmy:  Dašická 1257
530 03 Pardubice
Provozovna:  Družstevní 673
537 05 Chrudim
Kontaktní osoba:  Jaroslav Kalvoda
tel. 775 084 413
Email:  kalvodaj@seznam.cz
altechcr@seznam.cz
info@altech-chrudim.cz
Copyright © 2006-2019 - Altech-Chrudim.cz všechna práva vyhrazena