Úvod                 Mapa stránek                 Kontakt
Altech Chrudim
Bezpečnostní, požární a kamerové systémy, strukturovaná kabeláž domácí telefony a videotelefony, systémy kontroly vstupu a docházky TV a SAT technologie, garážová vrata, brány, pohony, dálkové ovládání
Altech Chrudim
» EZS
elektrická zabezpečovací signalizace
» EPS
elektrická požární signalizace
» CCTV
průmyslová televize, dohlížecí systémy
» SKV
systémy kontroly vstupu a docházky
» Biometrické přístupové systémy
» Domovní telefony a videotelefony
» Strukturovaná kabeláž
» TV a SAT technologie

TV a SAT technologie -


V oblasti TV a SAT technologií nabízíme komplexní řešení pro příjem pozemního i satelitního vysílání. Pro individuální i společný příjem nabízíme od dodávek, instalací a proměření kabeláží, anténních systémů, pasivních i aktivních komponentů jako jsou zesilovače, multipřepínače pro hvězdicové i kaskádní rozvody, základnové stanice STA až po koncové technologie, jako jsou například přijímače DVB-T ( Set Top Boxy ) a SAT přijímače, vše nastavované profesionální měřící technikou.

S blížícím se vypnutím pozemního analogového vysílání zajišťujeme výměnu a nastavení technologií pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T.

Nabízíme komponenty firem Alcad, Schwaiger a Grundig Sat System.

Alcad - Společnost ALCAD S.A. patří mezi vedoucí výrobce vysoko-frekvenčních zařízení určených pro přenos televizních a satelitních signálů v Evropě. Společnost má hlavní sídlo má ve Španělsku a v současné době má své zastoupení i v České republice. Neustálý technický rozvoj společně se ziskem certifikátu řízení jakosti ISO 9001 umožnil vstup do jiných oborů s velmi kvalitními výrobky a zajímavým designem.

Schwaiger - Firma Schwaiger je dceřinou společností německé firmy Christian Schwaiger GmbH&Co a na našem trhu působí více než 10 let. Ve vlastní výrobě se specializuje na produkci multipřepínačů a zesilovačů. Jako velkoobchodní distributor je zaměřena na široký sortiment výrobků anténní a satelitní techniky, především pak parabol, antén, přijímačů DVB-T (set-top-boxů).

Grundig Sat System - Firma GSS je nástupcem vývoje, výroby a distribuce firmy Grundig divize satelitních produktů. V současné době produkuje firma GSS téměř výhradně produkty, určené pro rozvody STA a TKR rozvody, jako jsou hlavní stanice určené pro příjem společného televizního signálu a související produkty. Nejnovější výrobky GSS umožňují příjem a distribuci satelitních programů do rozvodů kabelové televize.

Sídlo firmy:  Dašická 1257
530 03 Pardubice
Provozovna:  Družstevní 673
537 05 Chrudim
Kontaktní osoba:  Jaroslav Kalvoda
tel. 775 084 413
Email:  kalvodaj@seznam.cz
altechcr@seznam.cz
info@altech-chrudim.cz
Copyright © 2006-2019 - Altech-Chrudim.cz všechna práva vyhrazena
Webdesign, webhosting & programování Petr Holec