Úvod                 Mapa stránek                 Kontakt
Altech Chrudim
Bezpečnostní, požární a kamerové systémy, strukturovaná kabeláž domácí telefony a videotelefony, systémy kontroly vstupu a docházky TV a SAT technologie, garážová vrata, brány, pohony, dálkové ovládání
Altech Chrudim
» EZS
elektrická zabezpečovací signalizace
» EPS
elektrická požární signalizace
» CCTV
průmyslová televize, dohlížecí systémy
» SKV
systémy kontroly vstupu a docházky
» Biometrické přístupové systémy
» Domovní telefony a videotelefony
» Strukturovaná kabeláž
» TV a SAT technologie

Strukturovaná kabeláž -


S rozšířením osobních počítačů vznikla potřeba propojení dat mezi počítači. Tím dochází ke vzniku a velkému rozvoji počítačových sítí nejen v průmyslových, ale i v privátních objektech. Dobře fungující počítačová síť je velmi důležitou složkou, která spoluurčuje úspěšnost většiny firem. K tomu, aby byl zaručen její bezproblémový chod, musí být tato síť rychlá, spolehlivá a musí být připravena na další potenciální růst. Kabelové systémy dodávané firmou Altech jsou vhodné pro všechny velikosti sítí. Jsou dostupné jak metalickém UTP i STP provedení pro kategorie CAT5e, CAT6 a nově i CAT6+, tak i v provedení optickém. Systémy jsou optimalizovány pro poskytnutí maximálního výkonu s velmi dobrým poměrem cena / výkon. Všechny komponenty systému splňují požadavky na HW definovaných v mezinárodních standardech. Provádíme také certifikovaná měření dodávané strukturované kabeláže pomocí certifikačního testeru Lantek 6A firmy Ideal Industries dle EIA/TIA-568-B.2-10 a ISO/IEC 11801. Podrobný měřící protokol s naměřenými hodnotami dodáváme v digitální podobě na CD. Používáme kabelážní systémy firem Nexans Cabling Solutions a Solarix Cabling System.

Dalšími důležitými komponenty, které jsou potřebné pro výstavbu strukturované kabeláže a slaboproudých rozvodů jsou datové rozvaděče. Zde nabízíme značky Atrack a Triton.

Nexans - V oblasti kabelážních systémů LAN nabízí Nexans kompletní řadu produktů pro metalická i optická kabelážní řešení. Společně s minimalizací času potřebného pro instalaci, poskytují systémy větší spolehlivost a snížení nákladů investora na síťové specialisty.
Spojením pasivní vrstvy prvků LANmark a Nexans Intelligent Enterprise Solutions (IES), specializující se na vývoj inteligentního management systému (IIM) pod obchodním označením LANsense™, nabízí Nexans bezkonkurenční možnost výběru LAN řešení pro splnění veškerých požadavků zákazníka.

Solarix - je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Všechny komponenty systému Solarix jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo převyšovaly požadavky definované v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených komponentů je Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.

Sídlo firmy:  Dašická 1257
530 03 Pardubice
Provozovna:  Družstevní 673
537 05 Chrudim
Kontaktní osoba:  Jaroslav Kalvoda
tel. 775 084 413
Email:  kalvodaj@seznam.cz
altechcr@seznam.cz
info@altech-chrudim.cz
Copyright © 2006-2019 - Altech-Chrudim.cz všechna práva vyhrazena
Webdesign, webhosting & programování Petr Holec