Úvod                 Mapa stránek                 Kontakt
Altech Chrudim
Bezpečnostní, požární a kamerové systémy, strukturovaná kabeláž domácí telefony a videotelefony, systémy kontroly vstupu a docházky TV a SAT technologie, garážová vrata, brány, pohony, dálkové ovládání
Altech Chrudim
» EZS
elektrická zabezpečovací signalizace
» EPS
elektrická požární signalizace
» CCTV
průmyslová televize, dohlížecí systémy
» SKV
systémy kontroly vstupu a docházky
» Biometrické přístupové systémy
» Domovní telefony a videotelefony
» Strukturovaná kabeláž
» TV a SAT technologie

Domovní telefony a videotelefony -


Domácí dorozumívací zařízení patří mezi důležité prostředky vzdálené komunikace s návštěvníky, a tvoří tak významnou součást bezpečnostních systémů objektů. Dnešní systémy jsou vyráběny v modulárním provedení tak, aby bylo možno vlastní řešení přizpůsobit podmínkám objektu. Moderní systém umožňuje široké spektrum možností, od hlasové komunikace, až po ovládání dveří, vrat, závor, turniketů atd.

Při použití videosystému se navíc toto spektrum výrazně rozšiřuje o možnost vizuálního kontaktu a zjednodušuje rozhodnutí zda příchozího do objektu pustit či nikoliv. Tyto zařízení se provádějí jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití a jsou nedílnou součástí slaboproudých rozvodů.

Jak program FERMAX, který reprezentuje stavebnicový systém domovních telefonů a videotelefonů firmy FERMAX ELECTRONICA S.A.E., tak program firmy VIDEX, umožňují vytvoření komunikačních systémů, jak pro jednotlivé byty a rodinné domy, tak pro rozsáhlejší objekty s více vstupy a desítkami komunikačních míst.

Fermax – španělská firma Fermax Eletronica S.A.E. patří mezi nejvýznamnější v Evropě v oblasti specializované telekomunikační techniky, jejíž rozšířeni sahá od malých bytových jednotek až po rozsáhlé administrativní a průmyslové komplexy. Systém stavebnicových domovních telefonů a videotelefonů černobílých i barevných, velké množství dveřních panelů s kamerou i bez v provedení klasickém i nově Antivandal zajišťují pokrytí celého spektra požadavků na vlastnosti a rozsah systému.

Videx – italská firma Videx je jedním z hlavních výrobců a exportérů dveřní a přístupové techniky jak v Itálii, tak v celé Evropě. Videx nabízí své výrobky z oblasti domovních telefonů, videotelefonů a přístupových systémů v několika ucelených řadách a ve více barevných variantách, jak v analogové, tak v digitální podobě a na našem trhu získává stále významnější postavení i díky svým zajímavým cenovým relacím.

Sídlo firmy:  Dašická 1257
530 03 Pardubice
Provozovna:  Družstevní 673
537 05 Chrudim
Kontaktní osoba:  Jaroslav Kalvoda
tel. 775 084 413
Email:  kalvodaj@seznam.cz
altechcr@seznam.cz
info@altech-chrudim.cz
Copyright © 2006-2019 - Altech-Chrudim.cz všechna práva vyhrazena
Webdesign, webhosting & programování Petr Holec